Napsali o nás

Świdniccy przedsiębiorcy wyróżnieni. Podczas piątkowej gali w teatrze miejskim po raz 13. zostały wręczone Świdnickie Gryfy. Podczas uroczystości został podpisany list intencyjny w ramach programu „Zostańcie z nami”.

celý článek

"Gotowe dania sterylizowane w praktycznym opakowaniu, bardzo przydały się nam podczas rodzinnego wypadu. Dzięki gotowym daniom przygotowaliśmy zdrowy, szybki i smaczny obiad – składający się z dwóch dań :) "

celý článek

"Gotowe dania zazwyczaj kojarzyły mi się z mnóstwem konserwantów. Jeśli Wam również, to dzisiaj spróbuję to zmienić przedstawiając dania Expres Menu od naszych czeskich sąsiadów. Podstawę filozofii EXPRES MENU stanowią jakość, komfort i bezpieczeństwo. Rodzinna firma EXPRES MENU od 1999 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją mrożonych i sterylizowanych dań. Od 2005 roku współpracują z organizacją STOB nad rozwojem i dystrybucją gotowych potraw oraz programów diet, które realizują zasady zdrowego stylu życia."

celý článek

"Bezglutenowy, zdrowy obiad z paczki? Tak, to prawda." W Polsce ukazał się artykuł o naszych bezglutenowych produktach!

celý článek

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu na stronie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie. Dalsze informacje