Posiłki bezglutenowe w szkolnych stołówkach

Nowy rok szkolny już za pasem, a wraz z nim pojawia się pytanie jak zapewnić dania bezglutenowe w szkolnych stołówkach. Doradzimy Wam!

W większości wypadków zwracają się do nas matki, których dzieci muszą przestrzegać diety bezglutenowej. Bardzo często doświadczają tego, że szkolne stołówki odmawiają im przygotowywania specjalnych, bezglutenowych obiadów dla ich dzieci.

EXPRES MENU w współpracy z rodzicami wpadło na pomysł jak rozwiązać tę sytuację, tak aby to nie było ani skomplikowane ani kosztowne.

Jak to działa?

Rodzice zamawiają dla dzieci jednoporcjowe produkty w naszym sklepie internetowym z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Mogą wybrać aż z 51 dań, które mamy w ofercie. Następnie wystarczy porozumieć się ze stołówką o dostarczeniu naszych dań. Ich przechowywanie jest bardzo proste – nie trzeba ich przechowywać w lodówkach. Wystarczy je przechowywać w suchym pomieszczeniu w pokojowej temperaturze. Każdego dnia kucharze podgrzeją dziecku jedno danie (w maksymalnie 10 minut) i przygotują bezglutenowy dodatek.

Gwarancja braku glutenu

Wszystkie nasze gotowe dania sterylizowany są wytwarzane bez gluten. Bez obaw można więc wybierać spośród wszystkich naszych produktów. Wszystkie produkty są oficjalnie certyfikowane przez Instytut Zdrowia w Hradci Královém. Naszą solidność sprawdziły już setki zadowolonych klientów, którzy muszą przestrzegać diety bezglutenowej.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady

Masz inne pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas na adres e-mailowy info@expresmenu.com, a my chętnie Ci doradzimy.

Wstecz

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu na stronie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie. Dalsze informacje