Nasze cele i wizje

Prawdziwe jedzenie za rozsądną cenę

Punktem wyjścia naszej działalności była jedynie wizję. Byliśmy przekonani, że możnemy przygotować zdrowe i bezpieczne jedzenie, które jednocześnie będziemy sprzedawać za rozsądną cenę. Mimo że, na początku spotykaliśmy się z wielką nieufnością wobec gotowych dań, udało się nam w ciągu kilku lat zdobyć zaufanie tysięcy zadowolonych klientów, którzy do nas wracają.


Naszym podstawowym celem jest produkcja gotowych potraw, które nie zawierają żadnych substancji chemicznych ani innych składników, które w jakikolwiek sposób wpływałyby na prawdziwy smak użytych surowców. Chcemy sprzedawać zdrowe jedzenie za przyjazną cenę. Jesteśmy szczerzy i otwarci. Klient ma zawsze możliwość uzyskać wszelkie informacje na temat naszego produktu. Wszystkie dania są przygotowywane według tradycyjnych receptur a do ich produkcji nie używamy żadnych linii produkcyjnych. Nasi specjalnie wyszkoleni kucharze, w przygotowanie każdego dania wkładają wiele miłości.


Ponieważ jesteśmy świadomi negatywnego wpływu glutenu na organizm ludzki, zdecydowaliśmy, że cały nasz asortyment będziemy przygotowywać w wersji bezglutenowej. Cieszymy się, że możemy pomóc osobom cierpiącym na nietolerancję glutenu bez problemu podróżować i stołować się w dowolnym miejscu bez żadnych obaw.

Marka EXPRES MENU to połączenie wysokiej jakości wyrobów i tradycyjnych receptur czeskiej kuchni, które dostarcza wielką radość naszym klientom.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu na stronie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie. Dalsze informacje