O produkcie

GOTOWE DANIA

Nasze produkty są już poddane obróbce cieplnej. Ich przygotowanie polega jedynie na podgrzaniu. Nie musisz dodawać do nich wody ani ich zagotowywać. Dania główne są zawsze bez dodatków – możesz je dokupić w osobnym opakowaniu.

TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA: 3 LATA

Jak to możliwe, że termin przydatności naszych produktów wynosi aż 3 lata? Aby zagwarantować maksymalny termin przydatności do spożycia naszych potraw, używamy technologii, która jest bardzo podobna do klasycznej konserwacji. Ugotowane jedzenie – jeszcze ciepłe – umieszczamy w opakowaniu, a następnie natychmiast je sterylizujemy poprzez krótkotrwały wpływ wysokiej temperatury. Największą zaletą tej technologii jest to, że nie musimy dodawać do jedzenia żadnych konserwantów.

PRZECHOWYWANIE W TEMPERATURZE DO +30°C

Gotowe dania EXPRES MENU nie muszą być przechowywane w lodówce ani w zamrażalce. Wystarczy trzymać je tam, gdzie temperatura nie przekracza +30 °C i gdzie nie docierają bezpośrednie promienie słoneczne. Oczywiście, przez krótki okres, na przykład podczas podróży do Chorwacji czy w czasie pieszych wędrówek, wytrzymają także wyższą temperaturę.

BEZ CHEMICZNYCH DODATKÓW

Podczas przygotowywania potraw nie używamy żadnych chemicznych składników. Naszymi podstawowymi i jedynymi dodatkami są naturalne przyrawy. Nie korzystamy z żadnych konserwantów, ulepszaczy, barwników i innych środków chemicznych.

DANIA BEZGLUTENOWE

Wszystkie dania są bezglutenowe!

RODZINNA FIRMA

Jesteśmy rodzinną firmą z Karkonoszy. Naszym głównym celem jest przynoszenie klientom radości z wytwarzanych przez nas produktów. Wszystkie dania są efektem pracy naszych kucharzy – nie korzystamy z żadnej maszynowej linii produkcyjnej.

 

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu na stronie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich użycie. Dalsze informacje